مشاوره سئو و سئو سازی سایت

سئو سازی سایت امری حساس و زمان بر می باشد و قطعا هم هزینه بردار بیشتر مدیران سایت ها قادر نیستن تشخیص بدن سایتشان در چه وضعیتی از نظر سئو قرار دارد گاهی خودشان شروع به سئو سازی سایت می کنند و مدتی هم نتیجه بخش خواهد بود ولی آرام آرام همه چیز بلعکس می شود چون نداسته سئو سیاه یا سئو خاکستری روی سایتشان پیاده سازی کردن که نتیجه میشه عواقب بسیار بد از جمله بن شدن سایت توسط گوگل مثل هر کار دیگری برای سئو سازی سایت شما به مشاوره سئو نیاز دارید .

شاید لازم باشه با متخصصی در زمینه وضعیت سایتتان سوال کنید وضعیت را بسنجید اینکه سایت شما در چه حالتی قرار دارد کدام پلن را انتخاب کنید چقدر هزینه در توان دارید و … اصلا ارزش دارد سئو سازی سایتی که در حال حاضر دارید.

شما به راحتی با 2 روش می توانید با متخصصان سئو Mtpdeveloper درخواست مشاور کنید تا در تایم خاصی به وضعیت سایت شما رسیدگی کنند.

هزینه مشاوره سئو

مشاوره سئو به شما این اجازه رو می دهد که از وضعیت که سایت شما در آن قرار دارد به صورت کامل آگاه شوید بابت این زمان که برای شما در نظر گرفته می شود باید هزینه ای در نظر گرفته شود اما تصمیم گرفتیم بابت این کار هزینه ای از شما دریافت نکینم در جدول زیر به خدمات که در زمان مشاوره به شما ارائه می دهیم چندی اشاره می کنیم.

مشاوره سئو

تومان 150000
تومان 0 در ساعت
  • 1 ساعت زمان مشاوره
  • بررسی کلی سئو سایت
  • بررسی کلمات کلیدی موجود در سایت
  • پیشنهاد بهترین پلن موجود برای وضعیت سایت شما
پلن دوست داشتنی

هر آنچه باید بدانید

همانگونه که در جدول بالا اشاره شده هزینه هر ساعت زمانی که برای مشاوره در نظر گرفته شده 150 هزار تومان بوده که در حال حاضر تا زمان نامعلومی این هزینه صفر تومان می باشد . 

در زمان مشاوره مواردی که در جدول بالا اشاره شده برای شما انجام می شود و درخواست های خارج از این موضوع یا با هزینه اضافه یا انجام نمی شود .

نکته : برای ارائه مشاوره به شما هزینه ای دریافت نمی شود حتی بعد از ارائه مشاوره شما حق دارید خدمات ما رو برای سئو سایت خود انتخاب نکنید به عبارتی گروه ما بعد از ارائه مشاوره به شما به هیچ عنوان شما را تحت فشار قرار نمی دهد برای سئو سایت .

 

مشاوره تنها به صورت چت در سایت ارائه می شود و هیچ تماسی از طرف Mtpdeveloper  و گروه ما به شما انجام نمی شود و در صورتی که تماس های به این شکل داشتید که ادعا کردند از طرف تیم ما هست کاملا فیک بوده و کلاهبردار می باشد.